Шановні Моряки!

Ми розташовані за адресою: м. Одеса вул. М. Говорова,  10/1-а. Вхід в медичний центр з фасаду будівлі, 2 поверх триповерхової будівлі.

До нас можна добратися на трамваї № 5 від Автобусного і Залізничного вокзалу, зупинка Площа 10 Квітня. Також для цього підходять тролейбуси № 9, 7 (зупинка вул. Маршала Говорова) і маршрутні таксі № 9, 137, 146, 185, 242. (зупинка – вул. Маршала Говорова). Маршрут № 168 є найбільш зручним, так як проходить через автовокзал, ЖД вокзал і проїжджає по вул. Маршала Говорова (можна вийти навпаки Медичного Центру). Уточнити це можна за тел: +38048 770 24 73 або +38 048 706 15 68.

Документи, які необхідні для проходження медкомісії:

  • направлення від крюінгового агентства або точне знання обсягу обстеження, необхідних медичних сертифікатів, медичних форм, яке ми повинні провести і видати для Вас
  • громадянський паспорт
  • паспорт моряка, або його ксерокопія (при відсутності такого при собі мати закордонний паспорт)
  • для кандидатів, які мають перший контракт на борту судна, обов’язкова наявність сертифіката проходження профілактичного наркологічного огляду та медичної довідки про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного огляду (дані сертифікати видаються за місцем постійного проживання)
  • медична книжка (при необхідності)
  • флюрографічне обстеження проводиться в день проходження медичного огляду, але, якщо, з яких-небудь причин воно було зроблено раніше (не більше 3 місяців назад), обов’язково візьміть висновок з собою. При наявності будь-яких оперативних втручань, або захворювань у минулому (за минулий рік) просимо мати при собі медичні висновки з даного приводу
  • 4-5 фотографій 3 х 4 кольорові, матові.

При наявності візьміть з собою відомості про проведені раніше вакцинації, включаючи сертифікат про щеплення проти жовтої лихоманки, відомості про щеплення АДСМ (щеплення проти дифтерії та правця).

Для кандидатів, які працюють на круїзних лайнерах, бажано попередньо узгодити в телефонному режимі або електронною поштою з нашим Медичним Центром проведення обов’язкових вакцинацій, необхідних для того чи іншого круїзного напрямку.

Чекаємо Вас з 8:30 до 12:00 (обмеження за часом пов’язано з роботою лабораторії), обов’язково натщесерце. Видача медичних сертифікатів з 14:00 до 17:00.

Ми переконані, що медична комісія повинна надавати якісний сервіс своїм клієнтам, що є запорукою успіху в їх подальшій професійній діяльності. А професіоналізм лікарів і увагу з боку колективу нашого центру, дозволяють здійснювати це вже багато років.

Наша мета – це Ваше здоров’я! Удачі вам!

З повагою, колектив медичного центру «Viva Vita».